Idą Święta.

Idą, idą Święta. Zbliżają się do nas wielkimi krokami. Chociaż jeszcze pozostało kilka dni przed nami, a u mnie na blogu już świątecznie.

Bardzo lubię czas przygotowań przedświątecznych (poza sprzątaniem), pachnące ciasto, które w piekarniku zamienia się w niebiańskie cudo, przystrojony dom ozdobami wielkanocnymi i uwielbiam atmosferę, która nam towarzyszy.

Oczywiście to będą kolejne Święta, przebiegające w trudnych okolicznościach. Najpierw pandemia (notabene, aktualnie nie wiem, czy ona trwa nadal), a teraz wojna przy naszej granicy. Pamiętam Wielkanoc, którą wraz z rodziną mieszkającą za granią świętowaliśmy zdalnie. Wcześniej nie przyszłoby mi do głowy, że może mnie w życiu coś takiego spotkać. Dzisiaj już z humorem wspominamy tamtą sytuację, dlatego, że staramy się jak najszybciej puszczać w niepamięć, to co stało się przeszłością. Nie ma potrzeby do tego wracać, lepiej skupić się na czasie teraźniejszym. Myślę, że ten okropny i okrutny czas jak najszybciej przeminie. Zapewne wszyscy sobie tego życzymy.

W tym roku postanowiłam zdecydowanie wcześniej niż zwykle rozpocząć świętowanie. Wybieram się na urlop, aby odpocząć i nabrać sił do pracy. Dlatego też nie będę obecna na blogu. Odpoczniecie ode mnie i tej mojej radosnej twórczości (He, He). Mam jednak nadzieję, że zatęsknicie i wraz z powrotem nowych postów i powrócicie także. Cóż byłby wart ten blog, gdyby nikt nie czytał moich wpisów. Czekam na Was.

Z radością będę wypoczywała, nic nie robiąc. Może nie tak do końca, ale na pewno będzie to czas skupienia się na życiu rodzinnym. Ostatnio brakowało mi większej aktywności na tym polu, bo zawodowo dużo się działo, a i na blogu udzielałam się aktywnie.

Czasami jednak przychodzi taki moment, że człowiek mówi dość, bo ciągle jestem dla innych, a zapominam o sobie. No właśnie to jest ważne, aby zawsze był balans pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym, wówczas będzie dobrze i tu i tam.

Kochani, zatem nie przedłużając, już teraz życzę wspaniałych Wielkanocnych Świąt. Niech  przypomną nam wszystkim co tak naprawdę w życiu jest ważne. Niech się dzieje wszędzie samo dobro, bo przecież wszystkim nam o to chodzi.

Myślę, że spotkamy się pod koniec kwietnia, a do tego czasu polecam oczywiście dotychczasowe wpisy, a nazbierało się tego dużo.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

3 uwagi do wpisu “Idą Święta.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s