Wesołych Świąt.

Jak ten czas szybko leci. Dopiero co składałam Wam życzenia świąteczne bożonarodzeniowe w ubiegłym roku, a tu nie wiadomo kiedy minął cały rok i czas na kolejne życzenia.

W tym codziennym zabieganiu mija dzień za dniem i nawet się nie obejrzymy jak za chwilę minie też kolejny rok.

Pewnie każdy z nas miał dużo spraw na głowie, różnych obowiązków zawodowych, prywatnych i takich zwykłych spraw, które towarzyszą nam każdego dnia.

Nadchodzi jednak czas spokoju, wytchnienia, spotkania z rodziną przy wspólnym świątecznym stole. Dobrze, że jest taka tradycja, że Święta spędzamy z rodziną tą najbliższą i tą dalszą, bo to jest naprawdę ważne. Choć często nie doceniamy bliskich, a dopiero, gdy ich zabraknie myślimy – szkoda, że te kontakty gdzieś umknęły w szarości dnia codziennego, a teraz już nie ma takiej możliwości, aby usiąść razem i tak po prostu od serca porozmawiać.

Życzę Wam wszystkim, aby właśnie te Święta były spędzone rodzinnie, w ciepłej atmosferze, z wzajemnym zrozumieniem i  wzajemnym szacunkiem.

Życzę też dużo wspaniałych prezentów pod choinką, choć tak naprawdę nie ważne, że znów dostaniemy skarpetki, szaliki czy czapki. Ważne, aby te podarunki płynęły z głębi serca i były wyrazem, że bliscy nas kochają, pamiętają i że jesteśmy dla nich najważniejsi.

Oczywiście życzę też smakowitych potraw i dobrych ciast (ja tych ostatnich najczęściej sobie życzę, bo jestem okropnym ciastkowym łakomczuchem).

Spędzajcie te Święta w spokoju, w zdrowiu, bez problemów i trosk.

A po odpoczynku świątecznym, wiadomo przygotowania do zabawy sylwestrowej. Panie skupiają się na kreacjach, pięknych fryzurach, dobrym makijażu, to oczywiste, bo każda z nas chce po prostu pięknie wyglądać.

Korzystając od razu z okazji, składam Wam też życzenia noworoczne, bo na blogu pojawię się dopiero w 2018 r. starsza o kolejny rok, ale też  bardziej doświadczona i mądrzejsza o ten czas, który właśnie mija.

Życzę więc wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku i wspaniałej sylwestrowej zabawy.

Dziękuję też, że przez cały rok byliście,  ze mną, że czytacie to co wypisuję na moim blogu, a szczególnie dziękuję za obecność stałym czytelnikom. Napiszę więc  krótko. Dobrze, że jesteście.

Po Nowym Roku, oczywiście zapraszam do lektury. Pojawią się nowe wpisy, będą poruszane kwestie m..in. związane z nadchodzącymi zmianami prawnymi. Oczywiście jak zwykle poopowiadam też o sprawach, które się wydarzają każdego dnia, które być może będą dla Was podpowiedzią, co robić w sprawach prawnych, aby wszystko było dobrze, lub czego nie robić, żeby nie wpaść w kłopoty.

Życzę jeszcze raz wszystkiego najlepszego na Święta Bożego Narodzenia i wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Autorka bloga.

 

6 uwag do wpisu “Wesołych Świąt.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s