Kobiety piękne są nie tylko wiosną

Zdecydowanie tak, chociaż okres wiosenny to czas kiedy często podejmujemy decyzje, że zmienimy coś w swoim wyglądzie, np. zrobimy nową fryzurę lub zgubimy trochę zbędnych kilogramów.

I bardzo dobrze, wiosną zwierzęta budzą się do życia, to dlaczego kobiety mają się nie budzić? Może nowe, lepsze, szczęśliwsze? Nie tylko poprzez zmiany w wyglądzie zewnętrznym, ale też poprzez podjęcie decyzji, które dotyczą ich sfer osobistych, zawodowych, które powodują, że nadchodzi nowe, oby zawsze dobre.

Zmian jest co raz więcej, gdzie się nie obejrzymy zmiany, zmiany, zmiany. A to nowe okoliczności przyrody, bo drzew co raz mniej, a to wchodzą w życie nowe przepisy i nowe rozwiązania prawne, które nieraz są trudne do zrozumienia. Zadajemy sobie pytanie, ale po co, dlaczego, komu to ma służyć? Tego jest aż tyle, że czasami głowa boli i trudno we wszystkim się zorientować i jeszcze to wszystko zrozumieć i pojąć.

Dlatego proponuję choć na chwilę odetchnąć od tzw. szarej rzeczywistości, pomyśleć o sobie, o tym co przyjemne i sprawiające radość. Niech towarzyszy nam przekonanie jakie jesteśmy piękne, mądre, cudowne, jedyne i niepowtarzalne.

Wobec tego wraz z wiosną dla moich Czytelniczek, ani słowa o prawie, tylko o inspiracjach kobiecości. Do nich, jak zwykle, natchnęła mnie Magda Galica z Irlandii poprzez swoje piękne projekty. Pamiętacie kiedyś opisała życie i pracę we wpisie „Kobieta za granicą”. Kobieta zdolna, pracowita i co tu dużo mówić, niezwykle utalentowana. Dlatego też Prawa Strona Kobiety z przyjemnością ponownie udostępnia bloga, żeby pokazać Jej nowe prace. Niech to będzie z wiosną coś co nazywam Kobiety dla Kobiet.

Zatem bądźmy piękne nie tylko wiosną. Bądźmy piękne przede wszystkim dla siebie i zawsze o tym pamiętajmy, bo nie ma jak dobre samopoczucie. Jak ono nam towarzyszy na co dzień to i myślimy pozytywnie, a jak myślimy pozytywnie to i wszystko zaczyna się udawać i iść w kierunku w którym chcemy. Ja się tego trzymam i dobrze na tym wychodzę. Naprawdę !!!

PS

Magdo, bardzo dziękuję za umożliwienie publikacji Twoich prac.  Pozdrawiam Ciebie gorąco.

2 uwagi do wpisu “Kobiety piękne są nie tylko wiosną

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s