Święta, święta.

Święta, święta…..

Jak co roku o tej porze wchodzimy w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Spotkania z rodziną i przyjaciółmi, choinka, prezenty.

Życzę więc wszystkim moim Czytelnikom zdrowia, odpoczynku, wszelkiej pomyślności i wszystkiego najlepszego. Jeśli możecie w tym czasie odpoczywać to odpoczywajcie. A tym, którzy muszą pracować, życzę, aby w tym czasie nic nadzwyczajnego w pracy się nie przydarzyło.

Spędzajcie jak najwięcej czasu z bliskimi, bo często w ciągu roku, będąc zabiegani, wielokrotnie nie mamy czasu na takie spotkania, a szkoda. Bliscy, rodzina i przyjaciele to jest wartość bezcenna. To jest też czas pojednań. Więc Ci, którzy prowadzili swary i spory, może teraz wykorzystają ten świąteczny czas na pojednanie i porozumienie. Lepiej rozmawiać niż spotykać się w sądzie. Z takiego sporu zawsze ktoś wychodzi pokrzywdzony.

Życzę więc zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego najlepszego. Też odpoczywam, bo ten rok był pracowity, wiele nowych wyzwań i nowych doświadczeń.

Do prawa wracam dopiero po Nowym Roku, bo teraz czas na lenistwo, odpoczynek i obżarstwo świąteczne. Korzystając z okazji życzę też wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Autorka bloga

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s