Niech zawsze będzie świątecznie!

Drogie Panie,

Święta, Święta!!! Oj, dzieje się w tym czasie mnóstwo spraw.

Najgorętszy okres dla nas, jak zwykle teraz. A to zakupy, sprzątanie, gotowanie, kupowanie prezentów. Do tego dochodzi jeszcze mnóstwo spraw zawodowych, bo za chwilę kończący się rok i to w wielu firmach podsumowania, statystyki, itp.

Pracujemy zazwyczaj na dwóch etatach: domowym i zawodowym, ale w większości z Nas udaje się to wszystko pogodzić. Sam okres świąteczny to już raczej spokój i odpoczynek, choć jak wiemy czasami to różnie bywa.

Nie mniej jednak, tak jak w ubiegłym roku, chciałabym Paniom życzyć przede wszystkim „bezprawnych Świąt”, czyli bez problemów prawnych, łamania sobie głowy nad przepisami, zastanawiania się, czy np. były mąż zapłaci alimenty, czy nie wyrzucą mnie z pracy, czy nie oszukają w sklepie, itd.

Życzę w okresie przedświątecznym jak najmniej obowiązków, a jak najwięcej czasu dla siebie samej.

W Święta życzę dużo spokoju, odpoczynku i jak najwięcej pozytywnej energii.

Podróżujcie też Drogie Panie na kanapie i czytajcie o zwyczajach świątecznych, prezentach w innych krajach. Jak zwykle zachęcam do odwiedzania blogów, o których wcześniej już pisałam.

Daję sobie i Wam trochę wytchnienia od spraw prawnych, bo to nadchodzi ten magiczny czas w roku, kiedy możemy zatrzymać się na chwilę w tym szalonym, pędzącym z szybkością Pendolino świecie. Pobądźmy z rodziną, z przyjaciółmi. Nacieszmy się prezentami, cudowną domową atmosferą z dala od codzienności życia.

Życzę więc Drogim Paniom, wszystkiego co najlepsze, miłości, radości i spokoju. Oby spraw i problemów prawnych było jak najmniej, a jak się już pojawią to życzę wiary i optymizmu. Wszystko będzie dobrze J.

2 uwagi do wpisu “Niech zawsze będzie świątecznie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s