PODRÓŻE NA KANAPIE

Drogie Czytelniczki,

znając już naszego bloga, Wiecie, że z racji naszej profesji, piszmy o prawie, o prawie i o prawie ……. . Poruszamy różne sprawy, które mamy nadzieję, są interesujące dla Was. Nasze wpisy mają za zadanie pomagać w rozwiązywaniu różnych problemów rodzinnych, osobistych, zawodowych, biznesowych i urzędowych. Tych spraw jest tak dużo, że tematów nam nie brakuje i mnożą się one ustawicznie. Często też wynikają z naszych codziennych doświadczeń zawodowych. Jeśli w jakikolwiek sposób jesteśmy dla Was pomocne, to jest to dla nas ogromna satysfakcja.

Pomyślałyśmy jednak, że w związku z tym, że zbliżają się długie jesienno – zimowe wieczory, zaproponujemy Wam trochę oddechu od pracodawców, rozwodów, podziałów majątków, itp. choć oczywiście prawa nie zdradzamy i jesteśmy mu wierne.

Zatem, proponujemy podróże, nie ruszając się z naszych kanap. Jak będziecie już wolne, bo jest już taka pora dnia, że pracę macie już za sobą, dzieci poszły spać, pranie, sprzątanie, gotowanie też już za Wami, a Mąż jak zwykle ogląda mecz w TV, zacznijcie podróżować, poznając interesujące miejsca, ludzi ich zwyczaje.

Żeby nie być gołosłownym, sięgnijcie Drogie Panie po lekturę blogów, które pomogą Wam odkryć fantastyczne miejsca, poznać inne kraje oczami kobiet, które wybrały życie z dala od Polski.

Poznałyśmy cudowne dziewczyny: Papugę, która donosi z USA i Joannę ze Szwajcarii.

A oto linki do ich blogów:

http://szwajcarskie-blabliblu.blog.pl/

http://www.papugazusa.pl/

Warto, poznać inne kraje, poznać zwyczaje tam panujące, poznać codzienne życie, radości i troski. To takie głębokie podróże, pełne pasji, refleksji, fajnych przemyśleń, ale także takich dobrych codziennych rad. To zwiedzanie krajów bez wychodzenia z domu, a wiedza pozyskana, naszym zdaniem, jest bezcenna, a nie tylko zwyczajowe atrakcje turystyczne zza szyb autokarów wycieczkowych.

Życzymy więc miłej lektury, a w przyszłości postaramy się też poruszyć tematy prawne dotyczące Pań mieszkających za granicą.

2 uwagi do wpisu “PODRÓŻE NA KANAPIE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s