Tysiąc odsłon

Drogie czytelniczki, w październiku 2013 rozpoczęłyśmy prowadzenie bloga „PRAWA STRONA KOBIETY”. Twórcami i autorami są Panie pracujące w naszej Kancelarii. Przyświeca nam cel: przybliżyć  przepisy prawa, skomentować problemy prawne, jednocześnie wskazując drogi, które pomogą nam rozwiązać sprawy,  często nas dotykające.

Odnotowałyśmy już tysiąc odsłon naszego bloga. Cieszy nas to niezwykle. Coraz większe zainteresowanie tym, co prezentujemy na blogu motywuje nas do dalszej pracy i kontynuowania tego przedsięwzięcia.

Te tysiąc odsłon stało się okazją, żeby podziękować Czytelniczkom za zainteresowanie tym co robimy, a piszemy o Was i dla Was. Zachęcamy do komentowania tego co prezentujemy, jednocześnie namawiając do zgłaszania  problemów prawnych, którymi powinnyśmy się zainteresować. Opisujcie co Was dotyka, jakie macie bolączki, co powinnyśmy skomentować. Wasze uwagi i wskazówki będą dla nas niezwykle cenne, bo przecież ten blog jest o Was i dla Was. Jeżeli w jakikolwiek sposób będziemy miały wkład w pomoc w rozwiązywaniu Waszych problemów, wyjaśnieniu spraw prawnych, będzie to dla nas niezwykle satysfakcjonujące. Chcemy dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z różnych dziedzin prawa. Poruszanych tematów jest coraz więcej i dotyczą różnych aspektów naszego życia. Dlatego też utworzyłyśmy bloki tematyczne, aby to co prezentujemy było przejrzyste, czytelne i jasne.

Drogie Czytelniczki, jesteście najważniejszymi recenzentkami tego co robimy.

Przy okazji, chciałyśmy zapowiedzieć, że do naszego grona dołączyła kolejna prawniczka – Aleksandra Księżyk, prezentująca sprawy prawne z którymi najczęściej zetknęła się podczas dotychczasowej pracy. Aleksandra jest radcą prawnym. Rozpoczęła pracę w Kancelarii kilka lat temu jako młoda adeptka prawa. Dzisiaj jest Mamą dwójki dzieci i godzi obowiązki domowe z pracą w Kancelarii. Wyrażamy nadzieję, że dzięki Niej uda nam się przybliżyć i pomóc w rozwiązywaniu problemów mam, które podobnie jak i Ona „pracują na dwóch etatach: domowym i zawodowym”.

Drogie Czytelniczki, jeszcze raz dziękujemy za dotychczasowe odsłony, a kłaniając się nisko, zachęcamy do bieżącej lektury naszego bloga.

Serdecznie pozdrawiamy.

Autorki bloga

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s