WITAMY

Każdy z nas codziennie obcuje z prawem. Funkcjonując w społeczeństwie w roli obywatela, rodzica, pracownika czy przedsiębiorcy cały czas stajemy oko w oko z tym czy innym paragrafem.

Prawnicy poruszają się sprawnie po meandrach prawnej rzeczywistości, jednak zazwyczaj powszechne jest mniemanie, że trudno jest im opowiadać  o prawie w sposób jasny i prosty.

Chcemy pokazać, że przekonanie to jest błędne. O prawie można pisać tak, żeby było ciekawie i jasno. A ponieważ Sprawiedliwość jest kobietą, to naszego bloga adresujemy głównie do kobiet, które codziennie sprawując różne społeczne role stykają się z prawem.

Pod lupę zamierzamy brać tematy stricte prawne i te, które z prawem są jedynie luźno związane. Zamierzamy mówić o tym, co może nas spotkać  w domu, w urzędzie, w pracy czy przy prowadzeniu biznesu. Nie będziemy z pewnością unikały tematów trudnych. A jeżeli wewnątrz naszego babskiego zespołu zdania będą podzielone, to z pewnością postaramy się zaprezentować różne punkty widzenia.

A więc stratujemy i zapraszamy do lektury, mając nadzieję, ze dzięki nam, choć trochę łatwiej będzie Wam egzekwować swoje prawa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s